Home Współpraca

Współpraca

by Olga Pietraszewska

Nadfiordami.pl to blog skierowany do miłośników Norwegii i Skandynawii. Piszę o pięknej norweskiej naturze, dzielę się relacjami z podróży, zagłębiam tajemnice norweskiego friluftsliv i zachęcam do tego swoich czytelników. Na blogu dzielę się też ciekawostkami z życia codziennego w Norwegii oraz informacjami praktycznymi, przydatnymi m.in. w podróżach po Norwegii. Odbiorcami bloga są przede wszystkim osoby mieszkające w Polsce, ale nie brakuje tu też Polaków zamieszkujących kraj nad fiordami.

Jak możemy współpracować?

W internecie i influencer marketingu działam od ponad 6 lat.  Przez ten czas prowadziłam autorski blog lifestylowy o zdrowym stylu życia i naturalnej pielęgnacji Makehappyday.com oraz powiązane z nim media społecznościowe, a także blog sklepu internetowego Triny.pl.

Nadfiordami.pl to mój nowy projekt o charakterze lifestylowym i podróżniczym. Z przyjemnością zaprezentuję tu produkty lub usługi, które naturalnie wpisują się w mój norweski styl życia. Buty trekkingowe, odzież przeciwdeszczowa i outdoorowa, termos na gorącą kawę, namiot… Ciepły wełniany pled, skandynawski kryminał, minimalistyczne dodatki do wnętrz, świece wprowadzające nastrój hygge w domu, drewniane zabawki dla dzieci, odzież z wełny merino, ubezpieczenia podróżne…Na to wszystko, a nawet więcej, znajdzie się miejsce zarówno w moim życiu, jak i na blogu nadfiordami.pl

Jestem otwarta na Twoje propozycje, nowe projekty i nietypowe wyzwania. Napisz do mnie, a wspólnie stworzymy coś naprawdę wyjątkowego.

Kontakt: olga@nadfiordami.pl

Ważne! Wszystkie przesyłki, również o charakterze PR-owym kieruję na polski adres.

Współprace rozliczam w oparciu o fakturę VAT.

Olga